Екскурсія до гірського готелю "Ковчег"
Схема маршруту: переїзд Шешори - Путильський перевал (80 км) - підйом на гору Магура
Тип екскурсії: Переїзд за допомогою спецтранспорту - 2 км.
Вартість:  

 

 

 

 

Кількість осіб до 15
Транспорт Мікроавтобус
Вартість (на групу) 700 грн. (переїзд Шешори – Путильський перевал)
400 грн. (підйом на гору Магура) 400 грн. (підйом на гору Магура)
Загальна вартість: 1100 грн.

* У Вартість екскурсії входять послуги екскурсовода.

Резорт «Шешори» пропонує відвідати нову захоплюючу екскурсію до гірського готелю «Ковчег». Готель розміщений на самій вершині г. Магура, на висоті 1313 м над рівнем моря, вдалині від цивілізації та щоденної метушні.

Якщо Ви хочете по-справжньому відчути себе в Карпатах, неодмінно побувайте на вершині г. Магура. Звідси відкриваються неповторні краєвиди на весь Чорногірський хребет (від гори Піп Іван до Говерли), Румунські Карпати, а також на навколишні хребти та гори. Гора Магура – це унікальний оглядовий майданчик, який дає змогу бачити Карпати на усі 360°.

Під час екскурсії Ви маєте змогу смачно пообідати в гірському готелі «Ковчег», який славиться своєю традиційною домашньою кухнею. Вам запропонують скуштувати різноманітні страви гуцульської, румунської, єврейської та української кухні, а також спробувати запашні трав'яні чаї з ароматним медом з гірської пасіки.

Готель «Магура» пропонує своїм відвідувачам різноманітні послуги для комфортного відпочинку. Побувавши, на екскурсії, Ви зможете додатково здійснити автомобільну або кінну прогулянку Карпатами, або ж отримати неповторні відчуття від стрільби з пневматичної зброї, лука, чи арбалету, купання в басейні, чи споглядання неба через телескоп.

Екскурсія до гірського готелю «Ковчег» – це справжній відпочинок для душі, який залишить незабутні спогади на все життя!

Інші послуги

Озеро Лебедин
"Зимовий сад"
Апітерапія