Екскурсія до Терношорської Лади
Відстань в обидві сторони: 25 км.
Тривалість екскурсії: 2-3 години
Форма одягу: зручний спортивний одяг та взуття, головний убір
Речі, які потрібно взяти з собою: питна вода, фотоапарат.
Вартість:  

 

 

 

 

Кількість осіб 1-4 5-12 13-40
Вартість (на групу) 200 грн. 400 грн. за домовленістю

*У вартість екскурсії входять послуги екскурсовода та транспортування.

Відвідайте нову захоплюючу екскурсію від нашого резорту до Терношорскої Лади - рукотворної кам'яної статуї Богині, вік якої налічує понад 40 000 років.

Терношорська Лада виступила першозразком для великої кількості однотипних фігурок, рознесених Білою расою на безкраї простори від Атлантики до Забайкалля. Статуя богині Лади розташована на території Терношорського скельного святилища, поблизу села Снідавки Косівського Району Івано-Франківської області.

Кам’яний образ богині має висоту 10.4 м, з них 2.4 м становить голова. Статуя виконана лаконічно, розмашисто, впевненою рукою майстра. Вона зображає вагітну жінку і символізує її головне покликання – материнство. У фігури немає обличчя, зате чітко окреслені груди, спина та права рука, розташована між грудьми і животом. Статуя зроблена з розрахунку, що на неї дивитимуться знизу. Загальна її вага сягає 100 тонн.

Ще з давніх часів люди поклонялись цій богині. У кожному будинку зберігалась маленька статуетка Великої Матері, яка охороняла будинок від усього поганого, приносила щастя, а головне - сприяла вагітності та народженню дітей.

У наш час вже багато людей переконались, що Богиня Лада володіє незвичайною силою. До нас приїжджали подружні пари, які багато років не могли мати дітей. Спробувавши практично всі методи, вони вирішили попросити допомоги у Великої Матері ... і вона їх почула. Тепер кожна сім'я виховує прекрасних здорових діток.

Інші послуги

Озеро Лебедин
Шешорські водоспади
Мінеральна вода