Харчування в резорті "Шешори"

 

Резорт «Шешори» пропонує для своїх гостей триразове харчування типу «стандарт».

Для приготування страв ми використовуємо лише свіжі екологічно чисті продукти, які нам постачають місцеві селяни. В основі меню – страви традиційної української та гуцульської кухні.  У щоденному раціоні - риба, м'ясо, молочні продукти, овочі, фрукти.

На вечерю можна також замовити власноруч впійману в ставку рибу чи гриби, знайдені під час прогулянки в тутешньому лісі. А якщо хочеться влаштувати справжнє гуцульське свято – рекомендуємо скуштувати смачні ковбаски-шпикачки, приготовані на мангалі, та живе пиво «Микулин»!

Чудовим додатком до харчування є фіточаї, приготовані з цілої низки карпатських трав. Цілюща сила природи у ароматних трав'яних чаях наповнить Вас енергією, додасть бадьорості та принесе насолоду.

Для наших відвідувачів ми пропонуємо також мінеральну воду, приготовану на основі місцевої соляної ропи та кисневі коктейлі, які особливо полюбляють наші юні гості.

Отримати максимум задоволення від споживання їжі допомагає затишний інтер’єр кафе-бару «Зимовий сад», виконаний в традиційному гуцульському стилі.  Обслуговуючий персонал забезпечить гарний європейський сервіс в поєднанні зі справжньою українською гостинністю. Ви переконаєтесь, що страви можуть дивувати і захоплювати не менше, ніж краєвид Карпат!

Інші послуги

Басейн
Озеро Лебедин
Косів