Лікувально-оздоровчий чан
Кількість людей: 5-6 осіб
Вартість купання в чані: 400 грн./год.
Дві і більше годин: по 300грн/год

Пропонуємо нашим гостям випробувати унікальний вид відпочинку – лікувально-оздоровчий чан. Купання в чані стимулює функції імунної системи та щитовидної залози, покращує діяльність опорно-рухового апарату, серцево-судинної і нервової систем, сприяє відновленню після травм та переломів, повертає пружність і еластичність шкірі.

За рахунок маси та спеціально розрахованої форми чану, тепло, що накопичується при підігріві води, передається організму рівномірно і проникає всередину тіла, прогріваючи внутрішні органи.

Процедура проходить на відкритому повітрі і сподобається усім членам Вашої родини. Одночасно в чані можуть розміститись 5-6 осіб.

Чан наповнюють холодною мінеральною водою, створеною на основі соляної ропи, додають екстракт хвої та гілочки смереки, на дно кладуть камені з гірської річки, що протікає біля резорту. Під чаном розпалюють багаття. Вода поступово нагрівається до 35-40 градусів. Купання в чані потрібно чергувати із зануренням в басейн з холодною водою, що знаходиться поруч.

У чані Вам запропонують трав’яний чай та приготовану на мангалі рибу, яку ви можете спіймати власноруч.

Інші послуги

Басейн
Озеро Лебедин
“Хребет Брусний”