Лікування мінеральною водою
Назва: Східницька 118
Вміст солі: 6-8 г/л
Термін вживання в профілактичних цілях: до 30 днів

 

 

У нашому резорті ви можете пройти курс лікування мінеральною водою, приготованою на основі місцевої соляної ропи, що є аналогом Моршинської і позитивно впливає на роботу кишково-шлункового тракту, покращує функцію печінки і виводить з організму солі та токсини.
 

Маємо унікальну можливість запропонувати відвідувачам резорту лікувальну мінеральну воду "Східницька 118" від наших партнерів!

Бажаючі можуть її скуштувати, та оцінити всі переваги цієї мінеральної води.

Її можна вживати як для профілактики, так і в лікувальних цілях. Лікарі рекомендують вживати мінеральну воду при різних хворобах. Входять в цей

список:

  • хвороби шлунка;
  • панкреатити;
  • захворювання жовчного міхура;
  • хвороби печінки.

Мінеральна вода «Східницька 118» багата на цілющі мінерали та мікроелементи.

Крім того, вона володіє особливими фізико-хімічними властивостями. Вміст солі в ній становить 6-8 г/л. Воду небажано піддавати термічному впливу.

Оскільки в такому випадку вона втратить корисні властивості. Однак важливо зазначити, що перед застосуванням її в лікувальних цілях обов'язково треба проконсультуватись з лікарем.

В профілактичних цілях «Східницьку 118» рекомендовано вживати не більше, ніж 30 днів. Ну а потім обов'язково зробити інтервал 3-6 місяців. Важливо також зазначити, що в перший день прийому рекомендована доза складає 50 мл. Ну а вже на другий її можна збільшити до 100 мл.

Найкраще ця вода підходить тим, хто страждає від підвищеної кислотності.

Інші послуги

Оздоровчий чан
Іпотерапія
Велосипедні мандрівки